RU

Більше як 100 киян отруїлися у фаст-фудах

20.10.2009, 10:28

З початку 2009 року у Головне управління з питань захисту прав споживачів надійшло понад 100 скарг від киян, які отруїлися у фаст-фудах. Про це пише муніципальна газета "Хрещатик".

В управлінні також повідомили, що за весь минулий рік на роботу таких ресторанів надійшло 83 скарги.

Видання зазначає, що якість їжі у закладах швидкого харчування погіршилася з настанням кризи. За інформацією газети, там продають продукцію із закінченим терміном придатності, недоважують, а напої розбавляють водою.

Проте, в ГУ кажуть, що фаст-фуди - не найбільші зони ризику. "З початку цього року ми перевірили близько 335 закладів харчування і недоліки виявили у 95%. Це сенсаційна цифра. Але хочу помітити, що заклади швидкого харчування становлять тільки 20% порушників, інші - ресторани високого рівня", - розповів газеті начальник управління Сергій Кияніченко.

Видання зазначає, що чим дорожчий ресторан і більш хитромудре меню, тим довше страва чекає на свого споживача. "Тому ймовірність отруєння більша. Невикористані вчасно продукти ресторани подають під виглядом дешевих бізнес-ланчів, якість яких під великим сумнівом", - пише газета.

Захист прав споживачів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини