RU

Більшість тварин в Київському зоопарку при смерті, - ЗМІ

28.09.2011, 11:41
Більшість тварин в Київському зоопарку при смерті, - ЗМІ - Фото
b2cad9d9504e700a72abf75e9fce2fb2.jpg

Більшість тварин в Київському зоопарку при смерті, - ЗМІ
Тварини в Київському зоопарку масово вмирають, оскільки більшість з них пережили свій біологічний вік. Про це заявив директор звіринця Олексій Толстоухов.

"Колекція Київського зоопарку на 70% складається з тварин, які пережили свій біологічний вік. Для того щоб оновити колекцію, потрібні роки", - сказав Толстоухов, якого цитує Комсомольська правда в Україні.

Наприклад, носорогу Тривозі зараз 48 років, а живуть вони від сили 45. Бегемоту Брєсті 54 роки, а біоресурс цієї тварини - 50 років.

При цьому сказати, в якому вони наразі стані, ніхто не може. Адже, щоб зробити всі аналізи, цій тварині треба ввести наркоз, що дуже небезпечно - вони вже далеко не молоді. Та й в зоопарку немає необхідних ліків.

"Колись давно ми отримали дозвіл на разове ввезення препаратів для анестезії диких тварин. Вони вже скінчилися. В Україні ці препарати не ліцензовані. Зараз ведемо роботу, щоб отримати пакет документів для разового ввезення цих препаратів. Один наркоз для великої тварини коштує $500", - зазначив Толстоухов.

"Ось і виходить, що, по суті, "зоо-пенсіонери" зараз при смерті", - пише газета.

У зоопарку визнали, що вольєри для найбільших тварин не відповідають нормам утримання. Але заявили, що переводити їх у великі приміщення небезпечно через можливий стрес. Зі слів Толстоухова, на сьогодні в зоопарку відповідають стандартам тільки вольєри для ведмедів і тигрів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини