RU

Білі каштани у Києві замінять червоними

16.03.2010, 15:10

Деякі заражені хворобами білі каштани у Києві згодом будуть замінені червоними. Про це заявив генеральний директор КО "Київзеленбуд" Олександр Козловський, якого цитує прес-служба об'єднання.

До того ж у "Київзеленбуді" наголосили, що білі каштани та інші дерева, висаджені вздовж трас, починають хворіти і втрачати естетичний вигляд через загазованість у столиці.

"Щоб запобігти цій проблемі, "Київзеленбуд" планує згодом замінити хворі білі каштани, особливо "ветеранів", що досягли п'ятдесятирічного віку, які адаптовані до забрудненого навколишнього середовища каштанами м’ясо-червоними", -зазначили у комунальному об'єднанні.

До того ж у "Київзеленбуді" наголосили, що це дерево менш чутливе до забруднення атмосфери і росте навіть у дуже загазованому середовищі.

Крім того, у комунальному об'єднанні заявили про намір висаджувати у столиці клени і відмовитися від висаджування тополь.

Нагадаємо, минулої осені начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Києві Олександр Прогнімак заявляв про те, що київські каштани масово заражені небезпечною комахою - мінуючим молем.

Водночас заступник мера Києва Ігор Добруцький обіцяв, що каштани у найближчому майбутньому пройдуть курс лікування, на що будуть витрачені мільйони доларів. Однак пізніше він висловив думку, що подальше висаджування каштанів у столиці безглузде і наймасовішими деревами у Києві мають стати гінкго-білоба.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини