RU

Азаров відвідав київський супермаркет і не побачив аномальних цін

05.02.2013, 15:29
Азаров відвідав київський супермаркет і не побачив аномальних цін - Фото
421c90d51649c34c2262d1b97fe49ac4.jpg
Сьогодні прем'єр-міністр України Микола Азаров відвідав один із супермаркетів у Печерському районі Києва, щоб перевірити ціни і якість продуктів, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ. У понеділок прес-служба Кабінету міністрів анонсувала цей візит, після чого ЗМІ з'ясували, що ціни в даному супермаркеті встановили нижче, ніж в інших закладах торгівлі, а напередодні візиту прем'єра до супермаркету на роботу вийшов мало не весь штат.

"Ми разом з вами сьогодні прийшли у великий, але в принципі, пересічний київський магазин. Мій інтерес пов'язаний насамперед з тим, наскільки добре представлений асортимент овочів, фруктів, який відсоток приблизно вітчизняної продукції, яка цінова складова. Що я побачив у цьому магазині? Загалом, те, про що мені кожен день дають зведення. Я не побачив чогось аномального"​​, - зазначив Азаров, пройшовшись по магазину.

Відео: ЛІГАБізнесІнформ

Він підкреслив, що переконався у достовірності даних, які йому надають фахівці. "Я питав у покупців: "Може, це спеціально до мого приїзду такі ціни повісили? "Але це не так. Швидше за все, такі цінові пропозиції та зберігаються в останній час, незважаючи на всі чутки про нібито подорожчання хліба в Києві. Якби від мого приїзду залежало - знижуються ціни чи ні, я б виділяв кожен день по півгодини, щоб приїжджати і дивитися, знижують чи ціни", - додав він.

Досьє на Миколу Азарова

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини