RU

Азаров приїхав на відкриття метро в порожньому поїзді

27.12.2011, 13:32
Азаров приїхав на відкриття метро в порожньому поїзді - Фото
581e2e259bd7b0675b73e32639cc1a41.jpg
На відкриття нової станції київського метрополітену "Виставковий центр" прем'єр-міністр України Микола Азаров у супроводі охорони приїхав на метро, ​​щоправда, з боку депо.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, прем'єр прибув в першому вагоні потяга, який прямував з боку депо. Всі інші вагони були порожніми. Двері вагона відкрилися навпроти майданчика, на якому була встановлена ​​сцена для урочистого заходу. Над сценою було встановлено плакат: "Проектанти, колектив Метробуду і метрополітену вдячні президенту України, уряду України і міській владі за допомогу в забезпеченні пуску нової станції метрополітену".

Привітавши присутніх з відкриттям "Виставкового центру", Азаров зазначив: "Красива станція, так? Подобається?" Прем'єр звернув увагу на те, що споруджена вона за новими технологіями. "Я ось проїхав, практично безшумно йде поїзд", - сказав він.

Азаров також звернув увагу на те, що тепер стоїть завдання "проїхати до іподрому і зупинитися на "Теремках"."І далі поїдемо?", - поцікавився Азаров і сам собі відповів: "Давайте зупинимося на "Теремках". Перед передачею символічного ключа від станції, потяги метрополітену і всіх присутніх освятив священик Московського патріархату.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини