RU

Азаров оцінив на "трієчку" боротьбу зі снігом у Києві

25.03.2013, 14:45
Азаров оцінив на
Микола Азаров
Комунальні служби Києва самостійно не в змозі оперативно впоратися з вивезенням снігу, адже наявної техніки недостатньо для виконання такого значного обсягу робіт. На один гектар в Києві випало 500 тонн снігу. Тобто, щоб вивезти сніг з площі лише 1 гектар, потрібно 100 рейсів самоскидів. А площа Києва складає близько 87 000 гектарів. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров сьогодні під час засідання уряду.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, уряд сьогодні ухвалив рішення залучити до робіт з розчищення і вивезення снігу автотранспорт і навантажувачі державних підприємств і будівельних організацій, а також звернувся до всіх приватних підприємств, що мають відповідну техніку, з пропозицію включитися в цю роботу.

Київській міській адміністрації дозволено використовувати евакуатори для переміщення автомобілів, які займають проїжджу частину і заважають прибиранню снігу.

Державним установам, підприємствам і організаціям, вузам і технікумам доручено прибрати свою і прилеглу територію - це майже третина всієї роботи, яку необхідно виконати.

"Я хочу подякувати за роботу всім, хто в ці дні забезпечував життєдіяльність Києва. Взагалі я оцінюю роботу на "трієчку". Однак, була забезпечена робота швидкої допомоги, підвезення продуктів в лікарні і т.д. Слава Богу, ніхто не помер, не замерз, просто щастя в таких екстремальних умовах", - сказав Азаров.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини