RU

Азаров обіцяє Києву сміттєпереробні заводи

03.09.2012, 10:15
Азаров обіцяє Києву сміттєпереробні заводи - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив про необхідність будівництва в Києві сміттєпереробних заводів. "Будівництво сміттєпереробних комбінатів - це серйозне завдання для нас, і вони в Києві обов'язково будуть будуватися", - зазначив прем'єр, виступаючи з лекцією в Київському національному університеті будівництва і архітектури в понеділок.

Як передає Інтерфакс-Україна, голова уряду визнав, що столиця буквально оточена відходами. "Сміттєпереробні заводи нам дуже потрібні, тому що ми захарастили звалищами всю нашу країну. Навколо Києва всі наші мальовничі місця засмічені звалищами, від яких увесь світ цивілізований вже давно відмовився, вони навчилися отримувати зі сміття тепло, електроенергію, інші продукти переробки", - зазначив Азаров.

Раніше повідомлялося, що перший сміттєпереробний завод України, проект якого вже готовий, київська влада сподівається побудувати до 2025 року. Фінансування планують розподілити між державним та місцевим бюджетом та інвесторами, однак долу приватних інвестицій у будівництво має скласти не менше 70%.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини