RU

Азаров звільнить трьох заступників Черновецького?

15.06.2010, 10:50

У Київській міськадміністрації на цьому тижні можуть статися кадрові зміни, ініціатором яких виступить уряд. Про це пише газета "Сєгодня" з посиланням на власне джерело у Кабміні.

"У мера з'явиться новий перший заступник з величезними повноваженнями. Це буде досвідчена людина з Партії регіонів, завдання якої - розвиток запущеного міського господарства", - заявило джерело.

За його словами, одночасно мер може позбавитися трьох заступників. Серед кандидатів на виліт - Денис Басс, Ігор Добруцький і Валерій Миронов.

Водночас у київській мерії вважають за краще не коментувати кадрові перестановки. "Все йде своєю чергою. Ми виконуємо усі поставлені завдання за графіком", - заявив перший заступник столичного градоначальника Анатолій Голубченко.

Нагадаємо, 27 травня Київрада затвердив нову структуру столичної міськадміністрації, до складу якої увійшли 26 головних управлінь, 7 управлінь, служба у справах дітей, державний архів Києва і відділ з питань охорони праці.

Крім того, навесні мер Києва Леонід Черновецький скоротив кількість своїх замів, залишивши першим заступником А.Голубченка та шістьох заступників. Також були призначені нові керівники декількох головних управлінь і комунальних підприємств.

Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини