RU

Азаров запропонував оштрафувати Черновецького

20.09.2011, 15:10
Азаров запропонував оштрафувати Черновецького - Фото
2ad5233b59325c76ef6531f8dd962241.jpg

Азаров запропонував оштрафувати Черновецького
Уряд пропонує ввести штрафи для посадових осіб органів державної влади і місцевого самоврядування за порушення законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру.

Як повідомляє прес-служба першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України Андрія Клюєва, відповідний законопроект уряд схвалив на засіданні 19 вересня.

За словами Клюєва, документом пропонується внести зміни в статтю 16610 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Існуючий сьогодні перелік правопорушень в цій сфері є неповним і не враховує всі можливі зловживання з боку дозвільних органів і їх посадових осіб, зазначив він.

Перший віце-прем'єр-міністр перерахував ці можливі порушення, за які пропонується карати чиновників: неповідомлення або невчасне повідомлення про відмову у видачі дозвільних документів, порушення термінів видачі, необгрунтована відмова у видачі і анулюванні таких документів.

Також пропонується притягувати до відповідальності мерів міст обласного та республіканського (АРК) значення, голів районної і районної в містах Києві і Севастополі міськдержадміністрації за недостатність дій з організаційного і матеріально-технічного забезпечення дозвільного центру і державного адміністратора.

За словами Клюєва, йдеться про встановлення стягнень за порушення - від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів прибутків громадян. Пропонується також встановити, що повторне здійснення протягом року вказаних правопорушень, спричинить накладення штрафу на посадове обличчя в розмірі від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів прибутків громадян.

Черновецкий і його команда: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини