RU

Азаров взяв Київ під контроль

14.12.2010, 12:35

Міністр фінансів Федір Ярошенко просить народних депутатів не переживати за столицю України, оскільки вона перебуває на контролі у всього уряду. Про це Ф.Ярошенко заявив у сесійній залі Верховної Ради, відповідаючи на питання народного депутата Кирила Кулікова щодо норми в проекті бюджету на 2011 рік, за яким 50% податку на прибуток фізосіб, який збирається у Києві, прямує у центральний бюджет.

"Те, що закладено у бюджеті, це модель, яка буде далі відпрацьовуватися. Ви не дочитали, там є ще окремі питання, за якими буде додатково виділятися фінансування на здійснення капітальних витрат, зокрема і щодо столиці. Так що не переживайте, столиця перебуває на постійному контролі особисто у Прем'єр-міністра, у мене як у Міністра фінансів, усіх членів уряду, і ми забезпечимо гармонійний розвиток нашої столиці", - сказав Ф.Ярошенко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, раніше К.Куліков заявляв, що прийняття проекту бюджету на 2011 рік у тій редакції, в якій документ зараз, призведе до зубожіння столиці.

Держбюджет України: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини