RU

Азаров відкрив метро на Теремки

15.12.2010, 15:50
Азаров відкрив метро на Теремки - Фото
0eabf5dc4148b8c0e9364ea6723b54e0.jpg

Азаров відкрив метро на Теремки

Прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото) і глава Київської міської державної адміністрації Олександр Попов відкрили ділянку столичного метрополітену з трьома новими станціями - "Демеєвська", "Голосієвська" і "Васильківська".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров подякував робочому колективу, який займався спорудженням лінії метро. "Честь вам і хвала, що ви зберегли свій колектив і здатність будувати такі великі об'єкти. Я скажу тільки одне слово - молодці", - зазначив він.

Прем'єр наголосив, що тепер перед урядом стоять дуже великі завдання на наступні роки, і вже сьогодні на засіданні Кабміну було розглянуто цілий ряд великих проектів по місту Києву.

"Я хочу сказати, що важкі часи закінчилися. Тепер ми будемо будувати, будувати і будувати - і метро, і мости, і розв'язки, і стоянки, змінювати каналізації і ремонтувати житловий фонд", - сказав він.

Глава уряду пообіцяв, що протягом п'яти років Київ перетвориться у сучасну європейську столицю.

М.Азаров, О.Попов, а також члени уряду, метробудівці і журналісти проїхалися від станції "Васильківська" до станції "Демеєвська".

За словами М.Азарова, поїзди на ділянці, що відкрилася, почнуть курсувати відразу після запуску.

Експлуатаційна довжина ділянки становить 3,79 км, пропускна спроможність станцій - понад 33,7 тисяч пасажирів за добу. Ділянку освятив єпископ Васильківський владика Пантелеймон.

Нагадаємо, будівництво першої черги метро на Теремки почалося у 2005 році. Три станції - "Демеєвська", "Голосієвська" і "Васильківська" - планували здати в експлуатацію ще в 2008 році.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини