RU

Азаров оголосив Черновецького "у розшук"

27.01.2011, 12:15
Азаров оголосив Черновецького
d2d14e8cc592c786110f37b35f044846.jpg

Азаров оголосив Черновецького "у розшук"

Прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото) доручив главі Київської міської держадміністрації (КМДА) Олександру Попову знайти мера столиці Леоніда Черновецького. Таке доручення глава уряду дав сьогодні під час брифінгу після питання, чому київський градоначальник не з'являється на роботі.

"Олександре Павловичу, він у відпустці у нас, так?", - спитав М.Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, у О.Попова, який також був присутній на брифінгу.

Потім глава уряду звернувся до журналістів: "А хтось страждає від його відсутності?".

Журналісти пояснили, що у редакцію надходить багато питань від киян, і що Л.Черновецький є обраним мером, тому така ситуація ненормальна.

"Кияни мріють, щоб він повернувся? Мріють, так? Я повідомлю обов'язково, знайдіть мера, повідомте, що кияни скучили за ним і дуже хочуть його бачити, просять якнайшвидше приступити до роботи", - звернувся М.Азаров до О.Попова.

О.Попов пообіцяв виконати доручення Прем'єр-міністра.

Нагадаємо, раніше радник мера Києва Марта Гримська заявляла, що Л.Черновецький вийшов на роботу після відпустки 30 серпня. Однак відтоді він не був помічений на будь-яких офіційних заходах. Наради за участю мера на сайті київської влади також не анонсуються.

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>
Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>
Леонід Черновецький: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини