RU

Азаров доручив перевірити скандальні будівництва у Києві

22.03.2011, 16:35
Азаров доручив перевірити скандальні будівництва у Києві - Фото
61bca7d0d7f1908b1b2d6bc153506eee.jpg

Азаров доручив перевірити скандальні будівництва у Києві

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Київській міській держадміністрації перевірити скандальні об'єкти, які будуються у столиці, на предмет відповідності містобудівному законодавству, державним будівельним, санітарним і екологічним нормам. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Віктор Тихонов.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі віце-прем'єра, для цього буде створена комісія, до складу якої увійдуть представники міністерств, центральних органів виконавчої влади, Генпрокуратури, а також незалежні експерти.

За словами В.Тихонова, питання будівництва в історичній частині столиці об'єктів із порушенням містобудівної документації і державних норм є на особистому контролі Прем'єр-міністра.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Янукович доручив Міністерству внутрішніх справ спільно з КМДА назвати людей, які давали дозволи на найскандальніші будівництва у Києві. "Хто ці забудовники? Прізвище, ім'я по батькові. Інакше ми воюємо з противником, якого не бачимо. І нам буде важко зупинити цих варварів", - зазначив він.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини