RU

Азаров: Черновецький працюватиме, скільки захоче

10.02.2011, 14:40
Азаров: Черновецький працюватиме, скільки захоче - Фото
86cd7cc820038145d8ca9fb0f177f0dd.jpg

Азаров: Черновецький працюватиме, скільки захоче

Мер Києва Леонід Черновецький налаштований працювати на своїй посаді. Про це сьогодні журналістам заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото).

"Леонід Михайлович налаштований працювати, у них нормальне взаєморозуміння з главою адміністрації Олександром Павловичем Поповим. Тому поки він налаштований працювати, він працюватиме", - заявив М.Азаров, якого цитує УНІАН.

Відповідаючи на питання журналістів про те, чи виконане доручення Прем'єр-міністра знайти Л.Черновецького, він сказав: "Ну, зрозуміло, Леоніда Михайловича розшукали, декілька днів він попросив для того, щоб оговтатися, підготуватися. Він повернувся".

До того ж М.Азаров наголосив, що особисто зустрічався з Л.Черновецьким.

Нагадаємо, у кінці січня Прем'єр-міністр України М.Азаров доручив главі Київської міської держадміністрації О. Попову знайти мера столиці. "Кияни мріють, щоб він повернувся? Мріють, так? Я повідомлю обов'язково, знайдіть мера, повідомте, що кияни скучили за ним і дуже хочуть його бачити, просять якнайшвидше приступити до роботи", - звернувся М.Азаров до О.Попова.

До того ж Л.Черновецький заявив, що здивований висловлюванням Прем'єр-міністра на свою адресу. "Микола Янович Азаров - інтелігентна людина, і я ніколи не чекав від нього випадів, типу "Льоню, бери лопату - сніг прибирай", або заяв про те, що "кияни за мером скучили". Ми ніколи не розмовляли з ним на "ти", - сказав мер Києва.

Леонід Черновецький: біографія та добірка новин>>>
Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>
Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини