RU

Автомобілісти перекрили вулицю Грушевського у Києві

08.04.2014, 13:15
Автомобілісти перекрили вулицю Грушевського у Києві - Фото
Фото: Валерія Кондратова, ЛІГАБізнесІнформ

Представники Спілки автомобілістів України в декількох місцях перекрили мікроавтобусами вулицю Грушевського та підходи до неї - вулиці Липську і Шовковичну. На запитання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ,

<a href="http://liga.net/">Источник</a>
чому перекрита дорога, учасники акції відповіли, що намагаються в такий спосіб не випустити з Верховної Ради народних депутатів до тих пір, поки вони не приймуть ряд законів - зокрема, щодо скасування утилізаційного збору та скасування акцизного податку на переобладнання автомобілів, зниження ввізного мита на автомобілі. Відповідні плакати наклеєні на всіх авто.

1.jpg

Ряд законопроектів, прийняття яких вимагають протестувальники, входили в так званий антикорупційний пакет, який депутати планували сьогодні включити до порядку денного. Однак депутати не набрали необхідної кількості голосів, за проголосували 185 при 226 необхідних. Зокрема, з фракції УДАР включення законопроектів до порядку денного підтримали лише чотири людини.

Народний депутат від фракції УДАР Віктор Пинзеник

<a href="http://liga.net/">Источник</a>
зазначив, що в пакеті є ряд законопроектів, включення до порядку денного яких ударівці не підтримують. За включення більшості законопроектів вони готові проголосувати, але в тому випадку, якщо рішення про включення до порядку денного кожного законопроекту прийматиметься окремо. Всього пакет складається з понад 30-ти законопроектів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини