RU

Аварія в Києві: городян звуть ночувати в евакуаційні пункти

20.12.2012, 16:23
Аварія в Києві: городян звуть ночувати в евакуаційні пункти - Фото
Про поломку тепломережі дізналися 5 днів назад
Пошкодження тепломережі, про яке Київська міськадміністрація повідомила сьогодні вранці, 20 грудня (тепла немає в 500 київських будинках), було виявлено ще п'ять днів тому.

Виявилося, що кілька днів фахівці спостерігали за пошкодженням, і, як зазначає прес-служба КМДА, 19 грудня вирішили виправити поломку.

У повідомленні міськадміністрації: "В ході планового обходу теплокамер міста фахівці Київенерго виявили незначне пошкодження в теплокамер на вулиці Дмитрівській, 2. Протягом чотирьох днів велося спостереження за його станом і вчора, 19 грудня, було прийнято спільне рішення щодо проведення ліквідації з метою уникнути серйозних наслідків. В даний момент в районі поломки працює спеціальний штаб, який координує оперативне усунення пошкодження ".

Справжньої аварії в тепломережі не відбулося, запевняє влада. Як зазначив на сьогоднішньому брифінгу перший заступник голови КМДА  Олександр Мазурчак, завдяки "чітким діям Київенерго, Шевченківської райагосдміністраціі та міської влади нам вдалося заздалегідь виявити пошкодження і уникнути виникнення аварійної ситуації".

Тим не менш, киянам від цього тепліше не стає. Влада радить відключеним від мережі грітися в чотирьох школах. "У Шевченківському районі вже зараз функціонують збірні евакуаційні пункти ЗОШ № 41 (просп. Перемоги, 9), ЗОШ №101 (вул. Коперника, 8), ЗОШ № 25 (вул. Володимирська, 1) та ЗОШ № 53 (вул. Богдана Хмельницького, 16/18). Всі ці пункти обігріву знаходяться в кроковій доступності і одночасно можуть прийняти дві тисячі чоловік. Там кияни зможуть обігрітися, випити гарячого чаю та при необхідності - переночувати ", - додають в КМДА.

Нагадаємо, сьогодні вранці міськадміністрація повідомила, що на час ліквідації аварії на вулиці Дмитрівській тимчасово припиняється теплопостачання в 499 об'єктах, серед яких більше 250 житлових будинків, більше 200 відомчих будинків, близько десятка шкіл, шість дитсадків і шість лікарень. Тепло обіцяли повернути до 8:00 21 грудня, але недавно міськадміністрація повідомила, що його повернуть до 12:00 п'ятниці.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини