Арку дружби народів в Києві зносити не збираються - Мінкульт

23.05.2016, 12:46
Арку дружби народів в Києві зносити не збираються - Мінкульт - Фото
Фото: facebook.com/yulia.datsenko
У Міністерстві культури України спростовують плани по знесенню Арки дружби народів у Києві. Про це повідомила прес-секретар міністра культури Євгена Нищука Юлія Даценко на своїй сторінці в Facebook.

"Арку дружби народів наразі ніхто не збирається ламати. Ця тема вимагає широкого громадського обговорення. Та скульптурна композиція, яка є зараз, ділиться на монумент під аркою і саму конструкцію арки. Зараз очевидно, що саме цей пам'ятник буде прекрасно виглядати як приклад соціалістичного мистецтва в потенційному Музеї тоталітарних режимів (які є по всій Європі), саму ж арку ніхто не чіпає", - написала вона.

За словами Даценко, зараз ведуться дискусії щодо того, що буде розташовано біля Арки.

"Є проект покійної Захі Хадід - Будинок музики, були висловлювання, щоб на виконання указу президента про вшанування подвигу Героїв АТО, монумент їм розмістити десь в центральній частині міста, і були люди, які приводили в приклад місце біля Арки. Також були ідеї розширити цей монумент на цілий Пантеон Героїв, які в усі часи захищали суверенність України", - повідомила прес-секретар міністра.

Вона запевнила, що всі рішення і дії із цього питання будуть винесені на широке обговорення.

"Це все зараз - тема для змістовної дискусії. Заголовки ж були спровоковані питанням в ефірі ток-шоу", - додала Даценко.

Міністр культури Євген Нищук заявляв, що київську Арку дружби народів "при будь-яких умовах" знесуть, а на її місці можна встановити пам'ятник бійцям АТО.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса