RU

Архітектори Києва показали альтернативний проект Театру на Подолі

20.04.2017, 16:15
Архітектори Києва показали альтернативний проект Театру на Подолі - Фото
Фото: надані Германом Волгою
Архітектор Герман Волга разом з іншими архітекторами-киянами розробив альтернативний проект будівлі Театру на Подолі. Про це повідомляє Українська правда

"Проект вже закінчили. Розробили безкоштовно. Ми працювали вчотирьох - В'ячеслав Морський, Серій Казарянц і я, внутрішній простір розробляв Олег Волосовський - кияни, яким не байдуже обличчя Києва. Зробили альтернативне бачення, яким би міг бути цей театр, в іншому стилі - з любов'ю до Києва, до його історичної забудови , - сказав Волга.

Альтернативний проект зберігає всі необхідні технічні характеристики і обсяг сцени, залу для глядачів, але поміститься в значно меншу будівлю. Одна частина театру буде двоповерховою, інша матиме три поверхи.

Архітектори Києва показали альтернативний проект Театру на Подолі

"Ми зменшили простір за сценою. Там не потрібні такі великі колосники - місце, куди зникають декорації. На ті 300 місць, які в цьому театрі, такі колосники не потрібні, тому ми забрали зайву висоту. Також ми прибрали підземний вхід до театру. Ми вважаємо, що в театр треба входити не під землю, а з землі", - сказав Волга.

Архітектори Києва показали альтернативний проект Театру на Подолі

Фото надані Германом Волгою

28 листопада будівельники прибрали монтажний фасад і ліси, що оточували Театр на Подолі під час реставрації. Картина, яка відкрилася погляду киян, викликала бурхливе обговорення в соціальних мережах. На думку деяких користувачів, будівля театру порушує архітектурний ансамбль старовинної вулиці і нагадує крематорій.

Мер Києва
Віталій Кличко пообіцяв, що без урахування думки фахівців і громадськості щодо зовнішнього вигляду будівлі, театр не буде зданий в експлуатацію.

Читайте також: Театр розбрату: п'ять думок про будівництво на Андріївському

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини