RU

Андрієвський вважає необґрунтованим подорожчання хліба у Києві

14.09.2009, 11:44

У ситуації, коли держава готова надати виробникам дешеве борошно з аграрного фонду, ціна хліба для населення має не зростати, а зменшуватися. Про це заявив один із лідерів Блоку Кличка в Київраді Дмитро Андрієвський.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі політика, депутат, зокрема, вказав: "Сьогодні Державний аграрний фонд готовий продавати виробникам хліба борошно по 2008 гривень за тонну. Але київські монополісти закладають значно вищу ціну - більше як 2400 гривень за тонну. У результаті штучно завищується собівартість продукції, і виникають чутки про збитковість хлібного виробництва, а монополісти отримують надприбутки за рахунок простих киян".

На думку Д.Андрієвського, п'ятивідсоткове подорожчання хліба у Києві дивним чином збіглося з тимчасовою корекцією комунальних тарифів. "Дивний збіг, але саме в цей час Черновецький видав розпорядження про зменшення тарифів на житлово-комунальні послуги також на 5%. І за хлібною сферою, і за житлово-комунальними послугами у Києві стоять одні і ті ж люди. Впевнений, тимчасове зменшення вартості житлово-комунальних тарифів вони компенсують подорожчанням хліба", - наголосив він.

Нагадаємо, хліб у Києві на 5% подорожчав з 31 серпня.


Дмитро Андрієвський: біографія і добірка новин>>>
Харчова промисловість: добірка новин>>>
Агропромисловий комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини