RU

Андріївський узвіз закрили на реконструкцію

21.09.2011, 10:20
Андріївський узвіз закрили на реконструкцію - Фото
b738d9cf6675f50b13e3adfd15caca45.jpg

Андріївський узвіз закрили на реконструкцію
На Андріївському узвозі у вівторок почалася реконструкція. На легендарному київському Монмартрі замінять комунікації, бруківку, пофарбують фасади та встановлять різнокольорові ліхтарі. Про це пише газета Сегодня.

За інформацією видання, зараз для пішоходів і мешканців залишили лише один тротуар по парній стороні. Там же поки і торговці.

"Ми починаємо копати дорогу. Поки не вирішили, скільки будемо перекривати і як. Частину закрили, подивимося, в якому там стані мережі. Думаю, що поступово ми закриємо все. Можу сказати, що ми будемо намагатися задовольнити потреби усіх мешканців та художників, які там працюють - будівництво не буде їм заважати", - заявив замголови КМДА Михайло Кучук.

Міська влада планує залишити торговців на Андріївському узвозі і зараз вирішує, як це зробити цивілізовано. "Можливо, ми визначимо однакові розбірні конструкції для всіх продавців, вони будуть вранці приходити, розбирати лотки, а увечері збирати", - сказав замголови КМДА.

Реконструкція, яка закінчиться до Євро-2012 і обійдеться в 50 млн. грн., надасть Андріївському узвозу європейського вигляду, пише газета. Там замінять усі комунікації і зливову каналізацію. Потім постелять нову гранітну бруківку, а тротуари виконають з фігурних плиток. Паралельно з цим проведуть косметичний ремонт усіх фасадів на узвозі та встановлять ліхтарі в старовинному стилі. Причому вони будуть різнокольоровими - червоними, синіми, зеленими. В'їзд для машин заборонять. За задумом, Андріївський має стати традиційним місцем прогулянок молодят, розважати яких будуть вуличні театри з мімами і ляльками. Після Євро-2012 тут впорядкують дворики та зміцнять всі схили, а на гору біля замка Річарда зроблять ліфт.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини