RU

Андрієвський прогнозує затримку зарплат у Києві

01.04.2009, 15:59

Депутат Київради, один із лідерів Блоку Кличка Дмитро Андрієвський прогнозує невчасну виплату зарплат працівникам бюджетної сфери у Києві.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Д.Андрієвського, за словами політика, за два перші місяці 2009 року доходи столичної скарбниці поменшали більше, ніж на 400 млн.грн. "Порівняння надходжень до бюджету за січень-лютий 2009 року з аналогічним періодом минулого року свідчить про те, що доходи Києва скоротилися більше, ніж на 400 млн.грн. Внаслідок цього значно скоротилися бюджетні витрати", - відзначив він.

Зокрема, за даними депутата Київради, на 100 млн.грн. скоротилися витрати на соціальний захист і соціальне забезпечення, на 138 млн.грн. - на житлово-комунальне господарство, на 63 млн.грн. - на транспорт, дороги і зв'язок. "Такими темпами до кінця року Київ збере не більше 10 млрд.грн., а втратить менше 9 млрд.грн. Це означає, що жодна соціальна програма не буде виконана, зарплати бюджетникам будуть виплачуватися невчасно, і кияни залишаться з кризою наодинці", - наголосив Д.Андрієвський.

Нагадаємо, з лютого по березень 2009 заборгованість із зарплати в Україні збільшилася на 107,8 млн.грн. і склала станом на 1 березня 1643,2 млн. грн., повідомляє Державний комітет статистики. Найбільше зростання заборгованості із зарплати спостерігається у Києві - на 34,4 млн. (з 1 лютого до 1 березня). Загалом киянам винні 181,5 млн.грн.

Дмитро Андрієвський: біографія і добірка новин>>>

Ринок праці: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини