RU

Андрієвський: 7 березня кияни залишаться без "швидкої допомоги"

02.03.2009, 17:44

У суботу, 7 березня, машини "швидкої допомоги" через відсутність пального перестануть виїжджати до киян. Про це заявив один із лідерів Блоку Кличка Дмитро Андрієвський.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Д.Андрієвського, депутат, зокрема, відзначив: "Головне фінансове управління КМДА не виділило коштів для забезпечення пальним машин "швидкої допомоги" Києва. У зв'язку з тим, що не ліквідуються існуючі борги, резервів палива машинам вистачить тільки до 7 березня".

За його словами, якщо міська адміністрація вже в найближчі дні не забезпечить відповідне фінансування, машини "швидкої допомоги" просто не зможуть виїжджати на виклики киян. "Я думаю, всі ми усвідомлюємо, які жахливі наслідки це може спричинити", - відзначив політик.

Д.Андрієвський також наголосив, що неможливість забезпечити функціонування одного з найважливіших напрямів медичного захисту киян свідчить про повний фінансовий колапс у місті: "Його основною причиною є відсутність бюджету Києва на 2009 рік, непрофесіоналізм і безвідповідальність столичного керівництва".

Медицина: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини