RU

АМКУ порушив справу проти київського метрополітену

13.09.2010, 17:15

Київське міське відділення Антимонопольного комітету України почало розгляд справи проти КП "Київський метрополітен" у вигляді зловживання монопольним становищем.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі АМКУ, встановлено, що КП "Київський метрополітен" уклав угоди на право прокладання кабелів зв'язку в колекторі станції метро "Театральна" з 20-ма суб'єктами господарювання. Відповідно до документів, метрополітен зобов'язується надати право прокладання кабеля зв'язку, а суб'єкти господарювання (установи, організації) зобов'язуються заплатити підприємству за це суму, визначену в договорах, а також щомісячну плату за технічне обслуговування колектора.

Згідно з договорами, монополіст, яким є КП "Київський метрополітен", встановив різну вартість технічного обслуговування кабельного колектора за 1 метр прокладеного кабеля мереж на станції метро "Театральна", яка відрізняється до дев'яти разів для різних суб'єктів господарювання, що свідчить про застосування різних цін до рівнозначних договорів без об'єктивних на те причин.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини