RU

Активісти будуть чергувати під Гостиним двором всю ніч

19.12.2012, 16:37
Активісти будуть чергувати під Гостиним двором всю ніч - Фото
3f7227a824289f7ec01c5a9292301ac9.jpg
Громадські активісти мають намір всю ніч відстоювати історичну будівлю Гостиного двору в Києві.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, противники реконструкції Гостиного двору обіцяють захищати будівлю від можливих нальотів рейдерів, яких, на їхню думку, посилають до історичноъ будівлі представники ПАТ Укрреставрація. Нині близько десяти активістів-киян, представників громадської організації Гостинна республіка, перешкоджають будівельникам виносити будівельне сміття з будівлі і скидати його на території Гостиного двору.

Будівельники стверджують, що руйнувати будівлю ніхто не збирається, і нагадують, що йдеться тільки про її реконструкції, на що є всі дозвільні документи.

Двох активістів, яких представники забудовника вночі забарикадували у будівлі Гостинного двору, вже випустили. Кияни очікують, що цієї ночі рейдери знову почнуть спробу захоплення.

Нагадаємо, члени громадської організації Збережи старий Київ з травня 2012 проводять на площі Контрактова безстрокову акцію на захист Гостиного двору. ПАТ Укрреставрація намагаються вести реставраційні роботи.

Сьогодні в ЗМІ представники громадських організацій Збережи старий Київ і КУПР розповсюдили повідомлення про те, що вночі близько 40 невідомих у чорній формі захопили будівлю Гостиного двору. За словами активістів, до будівлі пригнали техніку, там працювали будівельники, а захисників Гостиного двору били, використовуючи сльозогінний газ.

Влітку Верховна Рада виключила Гостиний двір на Контрактовій площі в Києві з переліку пам'яток, які не підлягають приватизації, і дала зелене світло його перебудові та зміні його цільового призначення. Історичну будівляю1809 року реконструюють у торгово-офісний центр. Як він буде виглядати - досі невідомо.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини