RU

Активісти пікетуватимуть МЗС через будівництво на Пейзажній алеї

23.09.2010, 11:55

Представники ініціативи "Збережи старий Київ" 24 вересня проведуть акцію протесту перед будівлею Міністерства закордонних справ. Активісти виступають проти поновлення спроб МЗС побудувати будинок на перетині Пейзажної алеї і Десятинного провулка - на місці, де створено дитячий сквер.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ініціативи, акція буде проведена у формі театралізованого дійства. "Громадськість не здається під натиском міністерства і судів і продовжує боротися за залишки публічного простору в місті", - заявили активісти.

Нагадаємо, у червні минулого року Верховний Суд України підтримав рішення про незаконність будівництва на зазначеній території. Київська міська рада повинна була проголосувати за розрив договору оренди з Міністерством закордонних справ, яке відало будівництвом. Однак секретар Київради Олесь Довгий зняв питання з голосування, посилаючись на лист від тогочасного заступника Міністра закордонних справ, в якому повідомлялося, що МЗС все ще розглядає можливість зведення будинку на цій території. За цим листом послудувала постанова Шевченківського райсуду Києва суду, яка "за нововиявленими обставинами" відновила судовий розгляд.

7 вересня відбулося перше засідання Шевченківського районного суду столиці, на якому було прийнято рішення про закриття судочинства у справі за позовом місцевих жителів, які просили визнати незаконним виділення МЗС земельної ділянки на Пейзажній алеї.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини