Ахметову дозволили купити Київський ЦУМ

17.12.2010, 17:05
Ахметову дозволили купити Київський ЦУМ - Фото
647ffc4ba8e817d7c1e0bf352db55bfb.jpg

Антимонопольний комітет дозволив компанії "Столичний ЦУМ", що входить до групи "Еста", купити Київський ЦУМ. Планується, що процес придбання будівлі, а також земельної ділянки, на якій вона розташована, буде завершений протягом трьох місяців

Ахметову дозволили купити Київський ЦУМ
Антимонопольний комітет України дозволив компанії "Столичний ЦУМ", що входить до групи "Еста", концентрацію цілісного майнового комплексу Київського ЦУМу. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі групи.

Планується, що процес придбання будівлі по вул. Богдана Хмельницького, 2, а також земельної ділянки, на якій воно розташовано, буде завершений протягом трьох місяців.

"Після тривалих перемовин, ми прийняли рішення про придбання цілісного майнового комплексу ЦУМу і надалі самостійному розвитку цього проекту. Ми впевнені, що цей актив стане відмінним доповненням до портфеля групи", - заявив генеральний директор компанії "ЕСТА Холдинг" Микола Нестеренко.

За його словами, у цей час розробляється концепція подальшого розвитку ЦУМу, яка буде представлена пізніше.

"Київський ЦУМ з моменту свого відкриття став одним із головних торгових центрів столиці. На жаль, на сьогодні він не відповідає вимогам часу ні з погляду технічного стану будівлі, ні з погляду асортименту. Ми впевнені, що зможемо перетворити ЦУМ у найкращий торговий майданчик України", - наголосив М.Нестеренко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що холдингова компанія "Систем Кепітал Менеджмент" планує викупити 100% акцій Київського ЦУМу.

СКМ володіє і управляє активами у гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній, банківській, страховій, медійній галузях, а також у сфері ритейла і нерухомості. До групи СКМ входять компанії "Метінвест Холдинг", ДТЕК, телекомунікаційна група Vega, "Сьогодні Мультимедіа", ТРК "Україна", "ЕСТА Холдинг", "Український Рітейл" та інші. 100% акцій ЗАТ "СКМ" належать Ринату Ахметову.

Ринат Ахметов: біографія та добірка новин>>>
Эста Холдинг: довідка та добірка новин>>>
Роздрібна торгівля, ритейл: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – EU4Business"Новий старт" після ковіду: Як вирощувати в Україні мікрогрін та куди його продавати