RU

Ахметову дозволили купити Київський ЦУМ

17.12.2010, 17:05
Ахметову дозволили купити Київський ЦУМ - Фото
647ffc4ba8e817d7c1e0bf352db55bfb.jpg

Ахметову дозволили купити Київський ЦУМ
Антимонопольний комітет України дозволив компанії "Столичний ЦУМ", що входить до групи "Еста", концентрацію цілісного майнового комплексу Київського ЦУМу. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі групи.

Планується, що процес придбання будівлі по вул. Богдана Хмельницького, 2, а також земельної ділянки, на якій воно розташовано, буде завершений протягом трьох місяців.

"Після тривалих перемовин, ми прийняли рішення про придбання цілісного майнового комплексу ЦУМу і надалі самостійному розвитку цього проекту. Ми впевнені, що цей актив стане відмінним доповненням до портфеля групи", - заявив генеральний директор компанії "ЕСТА Холдинг" Микола Нестеренко.

За його словами, у цей час розробляється концепція подальшого розвитку ЦУМу, яка буде представлена пізніше.

"Київський ЦУМ з моменту свого відкриття став одним із головних торгових центрів столиці. На жаль, на сьогодні він не відповідає вимогам часу ні з погляду технічного стану будівлі, ні з погляду асортименту. Ми впевнені, що зможемо перетворити ЦУМ у найкращий торговий майданчик України", - наголосив М.Нестеренко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що холдингова компанія "Систем Кепітал Менеджмент" планує викупити 100% акцій Київського ЦУМу.

СКМ володіє і управляє активами у гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній, банківській, страховій, медійній галузях, а також у сфері ритейла і нерухомості. До групи СКМ входять компанії "Метінвест Холдинг", ДТЕК, телекомунікаційна група Vega, "Сьогодні Мультимедіа", ТРК "Україна", "ЕСТА Холдинг", "Український Рітейл" та інші. 100% акцій ЗАТ "СКМ" належать Ринату Ахметову.

Ринат Ахметов: біографія та добірка новин>>>
Эста Холдинг: довідка та добірка новин>>>
Роздрібна торгівля, ритейл: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини