RU

Ахметов обіцяє зберегти Андріївський узвіз

12.04.2012, 09:16
Ахметов обіцяє зберегти Андріївський узвіз - Фото
Бізнесмен Ринат Ахметов
Бізнесмен Ринат Ахметов обіцяє не допустити руйнування архітектурного обличчя Андріївського узвозу й підтверджує відмову компанії "ЕСТА Холдинг" від будівництва на даній вулиці офісного центру.

"Андріївський узвіз - це символ Києва, його історія, і я вдячний всім, хто не залишився байдужим до цієї проблеми", - цитує Ахметова для  ЛІГАБізнесІнформ його прес-служба.

Ахметов повідомив, що компанія ЕСТА, вивчивши думки киян, вирішила відмовитися від будівництва ділового центру ще в березні. "На жаль, після цього рішення були допущені дві грубі помилки. По - перше, дії компанії не були скоординовані, по-друге, вони не були роз'яснені громадськості. Таким чином, головні принципи СКМ - відкритість і прозорість - були порушені ", - сказав Ахметов.

Він пообіцяв, що компанія СКМ поверне первинний вигляд зруйнованим фасадам. Крім того, допоможе місту у відновленні Андріївського узвозу.

Нагадаємо, вчора приблизно три сотні людей ввечері пікетували офіс, який належить  компанії Ахметова СКМ, розташований на вул. Десятинній, 3а. Між протестуючими та правоохоронцями виник конфлікт, в ході якого працівник міліції нібито штовхнув учасницю мітингу. За відомостями очевидців, вона впала й вдарилася головою, незабаром її забрала швидка. В ході конфлікту також сталася сутичка між представниками ВО Свобода і бійцями Беркута.

Досьє на Рината Ахметова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини