RU

Ахметов отримає Київський ЦУМ у лютому

12.01.2011, 12:26
Ахметов отримає Київський ЦУМ у лютому - Фото
32ac1ad6e1022f430b341abdcac42a49.jpg

Ахметов отримає Київський ЦУМ у лютому
Київський ЦУМ буде проданий компанії "Еста Холдинг" у лютому. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомив керівник департаменту корпоративних комунікацій компанії Антон Гливінський.

"У середині лютого ми закінчимо операцію з консолідації активів", - зазначив А.Гливінський.

При цьому він не повідомив, коли почнеться реконструкція будівлі універмагу, і що нею буде передбачено. "Концепція реконструкції ЦУМу буде готова до кінця весни. Тоді можна буде говорити і про терміни", - сказав керівник департаменту корпоративних комунікацій компанії "Еста Холдинг".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що холдингова компанія "Систем Кепітал Менеджмент" планує викупити 100% акцій Київського ЦУМу.

Антимонопольний комітет України у грудні минулого року дозволив компанії "Столичний ЦУМ", що входить до групи "Еста", концентрацію цілісного майнового комплексу Київського ЦУМу.

СКМ володіє та керує активами у гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній, банківській, страховій, медийной галузях, а також у сфері ритейла і нерухомості. До групи СКМ входять компанії "Метінвест Холдинг", ДТЕК, телекомунікаційна група Vega, "Сьогодні Мультимедіа", ТРК "Україна", "ЕСТА Холдинг", "Український Рітейл" та інші. 100% акцій ЗАТ "СКМ" належать Ринату Ахметову.

Еста Холдинг: довідка та добірка новин>>>
Роздрібна торгівля, ритейл: добірка новин>>>

Ольга ВОЙТОВИЧ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини