RU

Ахметов купив Київський ЦУМ

02.03.2011, 17:25
Ахметов купив Київський ЦУМ - Фото
1e7acb5120918ea271d8bdbfc7960291.jpg

Ахметов купив Київський ЦУМ

Група ЕСТА завершила процес концентрації активів ТОВ "ТД "Київський ЦУМ" і ТОВ "М-Сервіс" у ТОВ "Столичний ЦУМ" - компанії, створеної для управління і розвитку цього проекту. Про це повідомляє прес-служба "Систем Кепітал Менеджмент".

Наразі триває розроблення концепції реконструкції ЦУМу.

"Ми почали активну роботу з розроблення концепції ще до завершення операції. Для цього ми залучили фахівців з багаторічним досвідом управління подібними проектами. Ми впевнені, що виберемо найбільш оптимальне рішення, яке дасть змогу повернути ЦУМу статус найкращого торгового об’єкта Києва та України", - зазначив інвестиційний директор компанії ЕСТА Холдинг, керівник компанії Групи ЕСТА Максим Громадцов.

Концепція оновлення універмагу буде представлена протягом декількох місяців.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що холдингова компанія "СКМ" планує викупити 100% акцій Київського ЦУМу.

Антимонопольний комітет України у грудні минулого року дозволив компанії "Столичний ЦУМ", яка належить до групи "Еста", концентрацію цілісного майнового комплексу Київського ЦУМу.

СКМ володіє і управляє активами в гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній, банківській, страховій, медійній галузях, а також у сфері ритейла і нерухомості. До групи СКМ належать компанії "Метінвест Холдинг", ДТЕК, телекомунікаційна група Vega, "Сьогодні Мультимедіа", ТРК "Україна", "ЕСТА Холдинг", "Український Рітейл" та інші. 100% акцій ЗАТ "СКМ" належать Рінату Ахметову.

Еста Холдинг: довідка та добірка новин>>>
Роздрібна торгівля, ритейл: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини