Ахметов купив Київський ЦУМ

02.03.2011, 17:25
Ахметов купив Київський ЦУМ - Фото
1e7acb5120918ea271d8bdbfc7960291.jpg

Група ЕСТА, яка належить до групи СКМ Ріната Ахметова, придбала Київський ЦУМ. Нові власники універмагу розробляють концепцію його реконструкції, яка буде представлена протягом декількох місяців

Ахметов купив Київський ЦУМ

Група ЕСТА завершила процес концентрації активів ТОВ "ТД "Київський ЦУМ" і ТОВ "М-Сервіс" у ТОВ "Столичний ЦУМ" - компанії, створеної для управління і розвитку цього проекту. Про це повідомляє прес-служба "Систем Кепітал Менеджмент".

Наразі триває розроблення концепції реконструкції ЦУМу.

"Ми почали активну роботу з розроблення концепції ще до завершення операції. Для цього ми залучили фахівців з багаторічним досвідом управління подібними проектами. Ми впевнені, що виберемо найбільш оптимальне рішення, яке дасть змогу повернути ЦУМу статус найкращого торгового об’єкта Києва та України", - зазначив інвестиційний директор компанії ЕСТА Холдинг, керівник компанії Групи ЕСТА Максим Громадцов.

Концепція оновлення універмагу буде представлена протягом декількох місяців.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що холдингова компанія "СКМ" планує викупити 100% акцій Київського ЦУМу.

Антимонопольний комітет України у грудні минулого року дозволив компанії "Столичний ЦУМ", яка належить до групи "Еста", концентрацію цілісного майнового комплексу Київського ЦУМу.

СКМ володіє і управляє активами в гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній, банківській, страховій, медійній галузях, а також у сфері ритейла і нерухомості. До групи СКМ належать компанії "Метінвест Холдинг", ДТЕК, телекомунікаційна група Vega, "Сьогодні Мультимедіа", ТРК "Україна", "ЕСТА Холдинг", "Український Рітейл" та інші. 100% акцій ЗАТ "СКМ" належать Рінату Ахметову.

Еста Холдинг: довідка та добірка новин>>>
Роздрібна торгівля, ритейл: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?