RU

Ахметов купить весь Київський ЦУМ

26.11.2010, 12:30
Ахметов купить весь Київський ЦУМ - Фото
b293061bde0abf73d13bf1f74c77a11f.jpg

Ахметов купить весь Київський ЦУМ
Холдингова компанія "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ) планує викупити 100% акцій Київського ЦУМу. Про це в інтерв'ю журналу "Фокус" заявив генеральний директор СКМ Олег Попов.

"Спочатку ми вели перемовини з Валерієм Мазуром (співвласник Київського ЦУМу, - ред.) про партнерство, але зрештою домовилися про те, що викупимо 100% акцій", - зазначив О.Попов.

За його словами, компанія вже подала до Антимонопольного комітету документи на концентрацію і чекає рішення.

О.Попов також заявив, що "це дуже цікава інвестиція для нашого напряму нерухомості, і фахівці працюють над визначенням майбутнього формату ЦУМу".

"Можу сказати однозначно, що це буде торговий центр. Зрозуміло, що має бути реконструкція, яка стосується, передусім, внутрішнього простору. Образливо: заходиш у Центральний універмаг столиці, а там привіт з минулого", - зазначив генеральний директор СКМ.

СКМ володіє і управляє активами у гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній, банковій, страховій, медійній галузях, а також у сфері ритейлу і нерухомості. До групи СКМ входять компанії "Метінвест Холдинг", ДТЕК, телекомунікаційна група Vega, "Сьогодні Мультимедіа", ТРК "Україна", "ЕСТА Холдинг", "Український Рітейл" та інші. 100% акцій ЗАТ "СКМ" належать Ринату Ахметову.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що київський ЦУМ перейшов у власність структур, підконтрольних бізнесмену Р.Ахметову.

СКМ: довідка та добірка новин>>>
Ринат Ахметов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини