RU

"Агітатори" на столичних виборах можуть "сісти" на 5 років

14.07.2008, 15:15

Прокуратурою Дніпровського району столиці направлено до суду ще одну кримінальну справу про порушення виборчого законодавства.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі прокурора міста, кримінальна справа стосується трьох громадян, які у травні 2008 року під час виборів Київського міського голови і депутатів Київради, вступивши у злочинну змову, готувалися через підкуп схилити виборців на підтримку однієї з політичних сил. Тим самим вони перешкоджали вільній реалізації киянами їхніх виборчих прав (ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 157 Кримінального кодексу України).

Усього для підкупу вони підготували і частково використали 24 тис. грн.

Зараз для обвинувачених вибрано запобіжний захід - підписка про невиїзд.

Санкція перерахованих вище статей КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 2 до 5 років.

Нагадаємо, раніше прокуратура міста Києва направила до суду кримінальну справу за звинуваченням громадянки К., яка у травні 2008 року під час виборів Київського міського голови і депутатів Київради ніби проводила незаконну передвиборну агітацію на підтримку одного з політичних блоків, видаючи громадянам по 300 грн.

Також було направлено до суду кримінальну справу щодо обвинувачення групи осіб у здійсненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 157 КК України. Під час розслідування встановлено, що у квітні 2008 року троє жителів столиці на виборах до Київської міської ради та Київського міського голови вступили у злочинну змову для здійснення незаконної передвиборної агітації на підтримку одного з кандидатів і його виборчого блоку, плануючи дати кожному виборцю по 400 грн.

Детальніше про резонансні події >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини