Аеропорт "Бориспіль" оштрафували на 10 млн. грн.

Аеропорт "Бориспіль" оштрафували на 10 млн. грн. - Фото
20.12.2010, 16:50

Державна виконавча служба України стягла з ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" до державного бюджету штраф у розмірі 10 млн. грн., накладений Антимонопольним комітетом України за порушення конкурентного законодавства. Про це повідомляє прес-служба АМКУ...

Аеропорт "Бориспіль" оштрафували на 10 млн. грн.
Державна виконавча служба України стягла з ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" до державного бюджету штраф у розмірі 10 млн. грн., накладений Антимонопольним комітетом України за порушення конкурентного законодавства. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Згідно з повідомленням, Вищий господарський суд України підтвердив законність застосування АМКУ санкцій до ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль".

Зокрема суд відмовив у задоволенні касаційної скарги ДП "МА "Бориспіль" і залишив у силі рішення Господарського суду Києва і Київського апеляційного господарського суду, які визнали правомірними дії комітету.

У квітні 2009 року АМКУ оштрафував ДП "МА "Бориспіль" за монопольне зловживання щодо завищення цін на спеціалізовані послуги аеропорту, пов'язані із заправленням літаків авіапаливом.

Аеропорт "Бориспіль": довідка та добірка новин>>>


Популярне