RU

Адвокат Аделаджи спростовує інформацію про його затримання

02.06.2011, 16:03
Адвокат Аделаджи спростовує інформацію про його затримання - Фото
a2f2ccf8081ce7f33be52c1adfb553f1.jpg

Адвокат Аделаджи спростовує інформацію про його затримання
Адвокат пастора церкви Посольство Боже Сандея Аделаджі Андрій Федур спростовує інформацію про його затримання. Про це він заявив у коментарі ЛІГАБізнесІнформ.

"Офіційно заявляю, що ні я, як адвокат, ні Сандей Аделаджа нічого не знаємо про його затримання сьогодні", - сказав Федур.

Адвокат також наголосив, що вважатиме інформацію про затримання пастора провокацією, однак утруднився сказати, хто її спланував і з якою метою.

За словами Федура, пастор Аделаджа зараз перебуває у Києві.

Інформацію про затримання Аделаджі також не підтверджують ні у СБУ, ні в київській міліції.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилася інформація про те, що пастор церкви Посольство Боже Аделаджа був сьогодні затриманий у Києві.

Пастору було пред'явлено обвинувачення в організації заволодіння коштами громадян шахрайським шляхом, скоєного в особливо великих розмірах.

Крім того, його звинувачували у причетності до ще однієї фінансової афери. До того ж екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляв про те, що пастора допитували з приводу його участі вже в двох фінансових "пірамідах".

У свою чергу, пастор заявляв, що не збирається реагувати на "провокації політичних інтриганів, які волею випадку очолили правоохоронні органи". Він також передбачав, що став жертвою "замовлення"
.

Водночас, за свідченнями постраждалих, саме пастор церкви "Посольство Боже" під час своїх проповідей закликав прихожан вкладати гроші у компанію "King’s Capital". Наразі громадянин Нігерії Аделаджа, який офіційно проживає в Україні, перебуває під підпискою про невиїзд.

Начальник Головного слідчого управління МВС Василь Фарінник заявляв, що справа Аделаджи може бути передана до суду в середині літа.


Сандей Аделаджа: біографія та добірка новин>>>
Гучні афери: добірка новин>>>

Ольга ВОЙТОВИЧ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини