RU

Аделаджа запевняє, що не має відношення до грошей Кіng's Capital

02.09.2011, 10:46
Аделаджа запевняє, що не має відношення до грошей Кіng's Capital - Фото
1b08352e04a925dd43ff1e31d6e986c2.jpg

Аделаджа запевняє, що не має відношення до грошей Кіng's Capital
Колишній пастор церкви "Посольство Боже" Сандей Аделаджа стверджує, що не має жодного відношення до залучення грошей в компанію Кіng's Capital. Про це він заявив в інтерв'ю Бі-бі-сі.

"Моє питання до правоохоронних органів таке: причому тут я? Мені говорять: вони приходили і виступали в церкві. Ну і що? Та мало хто виступає в церкві. Виходить, я повинен відповідати за кожного, хто приходить в церкву і віддає гроші? Але в церкву приходять тисячі людей. Якщо так міркувати, то так можна будь-якого батюшку посадити в Україні", - сказав Аделаджа.

Його адвокат Андрій Федур також вважає, що його підзахисний не має жодного відношення до King's Capital і "його за вуха намагаються притягнути до цієї компанії". "Тому що був тоді такий політичний момент. Сандей був потрібен в цій гучній справі, оскільки йшла боротьба проти відомого політика, який близький до пастора", - сказав Федур, додавши, що сьогодні тема цього політика не актуальна.

Нагадаємо, раніше Аделаджі було пред'явлено обвинувачення в організації заволодіння коштами громадян шахрайським шляхом, вчиненого в особливо великих розмірах.

Наприкінці липня кримінальна справа проти пастора була спрямована до суду.

Сандей Аделаджа: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини