RU

Аделаджа покаявся за "King’s Capital"

09.03.2011, 12:20
Аделаджа покаявся за
3c7a015fe31ca7ef157f0c1847ea3f42.jpg

Аделаджа покаявся за "King’s Capital"
Пастор церкви "Посольство Боже" Сандей Аделаджа (на фото) покаявся за "King’s Capital". За словами пастора, він довіряв своїм прихожанам - організаторам фінансової "піраміди", а вони його обдурили. Про це С.Аделаджа заявив під час своєї недільної проповіді.

"Я заплатив велику ціну за те, що не контролював і пустив на самоплив все, що відбувається тут. Пригадайте "King’s Capital". Тепер на сцену церкви будуть пускати тільки тих, хто пройде кастинг у Аделаджі", - зазначив пастор, якого цитує газета "Сегодня".

Нагадаємо, раніше С.Аделаджі було пред'явлено обвинувачення в організації заволодіння коштами громадян шахрайським шляхом, вчиненого в особливо великих розмірах.

Крім того, його звинувачували у причетності до ще однієї фінансової афери. До того ж екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляв про те, що пастора допитували з приводу його участь вже у двох фінансових "пірамідах".

У свою чергу, пастор заявляв, що не збирається реагувати на "провокації політичних інтриганів, які волею випадку очолили правоохоронні органи". Він також передбачав, що став жертвою "замовлення"
.

Водночас, за свідченнями постраждалих, саме пастор церкви "Посольство Боже" під час своїх проповідей закликав прихожан вкладати гроші у компанію "King’s Capital". У цей час громадянин Нігерії С.Аделаджа, який офіційно проживає в Україні, перебуває під підпискою про невиїзд.


Сандей Аделаджа: біографія та добірка новин>>>
Гучні афери: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини