RU

Аделаджа може постати перед судом у липні

19.05.2011, 13:35
Аделаджа може постати перед судом у липні - Фото
a6791f2d1aeccbc21888da3407a19deb.jpg

Аделаджа може постати перед судом у липні
Справа пастора церкви "Посольство Боже" Сандея Аделаджі (на фото) може бути передана до суду в середині літа. Про це у коментарі "Газеті по-київськи" заявив начальник Головного слідчого управління МВС Василь Фарінник.

"Справа про шахрайську схему "King’s Capital" дуже об'ємна. Тому ми вирішили закінчити слідство щодо доведеного збитку потерпілим на більш ніж 50 млн. грн. і віддати на ознайомлення обвинуваченим і потерпілим. Аделаджа з адвокатом не захотів читати матеріали слідства. Зараз знайомляться зі справою інші фігуранти, причетні до афери, - Бандурченко, Сафонов, Голованов, Колесніков і Єресько. Голованов і Колесніков у нас досі у СІЗО, інші на підписці про невиїзд. Можливо, справа піде у суд у середині літа", - зазначив В.Фарінник.

За його словами, правоохоронні органи паралельно розслідували епізоди щодо інших потерпілих, яких "по всій країні - сотні".

Нагадаємо, раніше С.Аделаджі було пред'явлено обвинувачення в організації заволодіння коштами громадян в особливо великих розмірах шахрайським шляхом.

Крім того, його звинувачували у причетності до ще однієї фінансової афери. До того ж екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляв про те, що пастора допитували з приводу його участі вже в двох фінансових "пірамідах".

У свою чергу, пастор заявляв, що не збирається реагувати на "провокації політичних інтриганів, які поневолі очолили правоохоронні органи". Він також передбачав, що став жертвою "замовлення"
.

Водночас, за свідченнями постраждалих, саме пастор церкви "Посольство Боже" під час своїх проповідей закликав прихожан вкладати гроші у компанію "King’s Capital". У цей час громадянин Нігерії С.Аделаджа, який офіційно проживає в Україні, перебуває під підпискою про невиїзд.


Сандей Аделаджа: біографія та добірка новин>>>
Гучні афери: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини