RU

95% київських таксистів працюють нелегально

24.02.2012, 17:53
95% київських таксистів працюють нелегально - Фото
4b44f1dcfea3c155ddbec204e8181a1a.jpg
Сьогодні 95% столичних таксі працюють за тіньовими схемами або взагалі незаконно. Про це заявив голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов.

"Нам потрібно відпрацювати власний стандарт приватних перевезень для Києва. Адже є істотна різниця між роботою таксі в, наприклад, обласному центрі й у столиці. Таксі повинно бути перш за все безпечним і зручним, ми повинні встановити правила для водіїв щодо їх кваліфікації і стану здоров'я. Сьогодні на цьому ринку панують безлад і тіньові схеми. За приблизними підрахунками, щороку міський бюджет недоотримує близько 100 млн.грн. ", - сказав Попов, слова якого наводить прес-служба КМДА.

За словами Попова, створення в Києві сучасного й прозорого ринку таксомоторних послуг, який би відповідав європейським нормам, щорічно буде наповнювати бюджет майже на 100 млн.грн. Зокрема, за рахунок єдиного податку, що складе близько 36 млн.грн. щорічно, а також ще 60 млн.грн. соціальних внесків до Пенсійного фонду та збору за користування мережею стоянок таксі.

За попередніми підрахунками, Києву необхідна системна робота близько 15 000 автомобілів-таксі. "Вони повинні бути юридично легалізовані, стандартизовані відповідно до визначених параметрами комфортності та безпеки, а також виконувати перевезення згідно встановлених норм і відомих споживачеві міських тарифних схем вартості проїзду", - сказав Попов.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини