RU

4G в метро буде навесні - радник міського голови Києва

12.02.2020, 15:38
4G в метро буде навесні - радник міського голови Києва - Фото
Фото: depositphotos.com

Радник Київського міського голови Максим Бахматов повідомив, що інтернет 4G на перших станціях київського метро повинен з'явитися вже навесні. Про це він розповів під час зустрічі з представниками Міністерства цифрової трансформації, Верховної Ради України, комунальних підприємств, операторів мобільного зв'язку, бізнесу, інтернет-асоціацій, повідомляє офіційний портал Києва.

Зараз узгоджені всі важливі технічні аспекти з метрополітеном та операторами. Учасникам надали необхідну технічну документацію. Оператори також завезли в країну перші партії спеціального обладнання для побудови мережі й очікують отримання законних підстав для початку виконання монтажних робіт у метро. Повноцінна реалізація проекту залежить від прийняття Київрадою рішення про плату за телеком-доступ до об'єктів комунальної власності.

У березні 2020 року заплановано запуск 4G-інтернету на перших станціях метро: Академмістечко, Житомирська, Святошин, Сирець, Дорогожичі, Героїв Дніпра, Мінська, Оболонь. Інтернет 4G повинен стати доступним на всіх станціях і в тунелях наприкінця 2020 або на початку 2021 року.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини