4G в метро буде навесні - радник міського голови Києва

12.02.2020, 15:38
4G в метро буде навесні - радник міського голови Києва - Фото
Фото: depositphotos.com

Мобільний інтернет мережею 4G в київському метро планується запустити в березні. Оператори вже завезли обладнання та чекають дозволу на монтаж

Радник Київського міського голови Максим Бахматов повідомив, що інтернет 4G на перших станціях київського метро повинен з'явитися вже навесні. Про це він розповів під час зустрічі з представниками Міністерства цифрової трансформації, Верховної Ради України, комунальних підприємств, операторів мобільного зв'язку, бізнесу, інтернет-асоціацій, повідомляє офіційний портал Києва.

Зараз узгоджені всі важливі технічні аспекти з метрополітеном та операторами. Учасникам надали необхідну технічну документацію. Оператори також завезли в країну перші партії спеціального обладнання для побудови мережі й очікують отримання законних підстав для початку виконання монтажних робіт у метро. Повноцінна реалізація проекту залежить від прийняття Київрадою рішення про плату за телеком-доступ до об'єктів комунальної власності.

У березні 2020 року заплановано запуск 4G-інтернету на перших станціях метро: Академмістечко, Житомирська, Святошин, Сирець, Дорогожичі, Героїв Дніпра, Мінська, Оболонь. Інтернет 4G повинен стати доступним на всіх станціях і в тунелях наприкінця 2020 або на початку 2021 року.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам