RU

25 столичних вчителів отримали квартири

03.10.2008, 11:59

Київський міський голова Леонід Черновецький вручив ордери на квартири 25 київським педагогам.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міськдержадміністрації (КМДА), Л. Черновецький зазначив: "Вчителі - це ті люди, які виховують майбутнє столиці. Я щиро вдячний за вашу благородну працю, мудрість і чуйне ставлення до молодого покоління. Я чудово розумію, що великою проблемою при вашому рівні заробітних плат є проблема житла. Саме тому робота столичної влади спрямована на вирішення питання забезпечення житлом наших педагогів. Сьогодні у них є можливість отримувати в десятки разів більше квартир, ніж у попередні роки. І якщо раніше в рік виділялося не більше 10 квартир, то в 2007 році вже 97 педагогів отримали власне житло. До Дня вчителя ордери на квартири отримають ще 25 столичних працівників освіти, серед яких вчителі шкіл, вихователі дошкільних навчальних закладів, вчителі-пенсіонери. Педагогічний стаж цих людей становить від 30 до 40 років, а отримання власного житла вони чекали з 1980-х років".

Під час святкування Дня працівників освіти мер також вручив 25 заохочувальних відзнак Головного управління освіти і науки КМДА - нагрудний знак "Відмінник столичної освіти" з виплатою двох посадових окладів. "Розвиток системи освіти і підвищення статусу педагога в місті є одним із пріоритетів моєї діяльності. Ми обов'язково будемо і надалі приділяти увагу і преміювати найкращих представників освіти з нагоди свят і урочистостей", - пообіцяв мер Києва.

Він також зазначив, що столична влада планує збільшення бюджету на сферу освіти для зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів міста: "Ми будемо робити все, щоб праця вчителя була гідно оцінена, а якість освіти постійно зростала".

Нагадаємо, раніше начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії Сергій Кириченко вручив ордери і ключі від 11 квартир групі військовослужбовців Київського гарнізону.

Досьє на Леоніда Черновецького >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини