RU

12 київських суддів покарають за роздачу землі

23.12.2010, 13:50
12 київських суддів покарають за роздачу землі - Фото
36591bfdc9ca9ba156ccb99600c6a8d7.jpg

12 київських суддів покарають за роздачу землі
Адміністрація Президента України порушили питання перед Вищою радою юстиції щодо притягнення до відповідальності 12 суддів Києва і Київської області у зв'язку з прийняттям ними сумнівних рішень із земельних питань. Про це сьогодні на брифінгу заявив заступник глави АП Геннадій Васильєв.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Г.Васильєв зазначив, що міжвідомча група, створена відповідно до розпорядження Президента України для аналізу дотримання законодавства у сфері земельних відносин, встановила численні факти прийняття незаконних судових рішень із земельних питань.

Заступник глави АП також повідомив, що тільки у 2009-2010 роках було переглянуто близько 500 судових рішень, якими було змінено цільове призначення або відчужене на користь інших осіб близько 2,6 тис. га земель.

"Ось як суди наводять порядок із землею. Ми змушені були підготувати лист у Вищу раду юстиції про розгляд питання притягнення до відповідальності 12 суддів по Києву і Київській області", - наголосив Г.Васильєв.

На питання журналістів, яка саме відповідальність є у вигляду, замглави АП зазначив: "За моїм переконанням, ці судді не можуть далі виконувати своїх обов'язків".

Геннадій Васильєв: біографія та добірка новин>>>
Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини