RU

10 київських кінотеатрів восени об'єднають в Київкінофільм

07.08.2013, 16:38
10 київських кінотеатрів восени об'єднають в Київкінофільм - Фото
3d7535ed95eaa5a26a250602db18709b.jpg
Київська міськадміністрація планує завершити об'єднання десяти комунальних кінотеатрів у 20-х числах вересня. Про це повідомила в середу на прес-конференції голова департаменту культури КМДА Світлана Зоріна, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Об'єднання на Київкінофільм має завершитися, і всі акти мають бути здані в двадцятих числах вересня. Тому в двадцятих числах вересня практично повністю реорганізація буде завершена", - сказала вона.

Пояснюючи необхідність об'єднання, чиновниця зазначила: "Ми порахували, зробили техніко-економічне обгрунтування і побачили, що на сьогодні не варто тримати в кожному кінотеатрі головного інженера, кіномеханіка, бухгалтера. В принципі, ми можемо скоротити чоловік 50, якщо ми просто це все об'єднаємо в одне комунальне підприємство".

За словами Зоріної, з десяти директорів кінотеатрів сім погодилися з реорганізацією і вже передали необхідні печатки та документи, троє - відмовилися. Що стосується "проблемних" кінотеатрів, то практично врегульована ситуація з "Флоренцією": її директор працюватиме до вересня і вже попереджена про звільнення, так як у неї закінчується термін договору.

У департаменті культури розраховують врегулювати проблемні питання з "Братиславою" і "Київською Руссю", зокрема, зустрівшись з трудовими колективами.

Зоріна підкреслила, що обслуговуючий персонал кінотеатрів, в тому числі касирів і барменів, звільняти не будуть.

Відповідаючи на запитання, що зміниться для глядача після реорганізації, Зоріна зазначила, що об'єднавши бухгалтерію кінотеатрів, можна буде взяти в лізинг цифрове обладнання для кінопрокату, в яке не хочуть вкладати гроші нинішні директори. Крім цього, можна буде вирішити питання кондиціонування, опалення та зовнішнього вигляду будівель.

Відносно кінотеатру "Жовтень" - єдиного кінотеатру Києва, який входить в мережу кінотеатрів Європи, - Зоріна зазначила, що він не підпадає під реорганізацію. "Я особисто підтримую таку позицію, що біля кінотеатру" Жовтень "- особливе обличчя", - сказала вона і запевнила, що буде підтримувати те, щоб кінотеатр залишався окремою одиницею.

Нагадаємо, про об'єднання влада заявила цього літа, після того, як була зроблена рейдерська спроба захоплення кінотеатру "Флоренція". У Київкінофільм увійдуть "Братислава", "Київська Русь", "Лейпциг", "Ленінград", "Росія", "Флоренція", "Загреб", "Кінотеатр імені Шевченка", "Краків", "Кінотеатр імені Гагаріна". Крім об'єднання бухгалтерії закладів, влади планує ввести однакові квитки на сеанси. У середньому вони коштуватимуть 10-35 грн, за сеанси 3D - близько 40 грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини