RU

І міліція, і власник крамниці заперечують факт підпалення на Житньому ринку

09.02.2010, 13:35

Столична міліція не має інформації про підпалення будівлі Житнього ринку. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Подільського райуправління ГУ МВС України у Києві.

Зокрема, за даними правоохоронців, у відомостях за 30 січня зафіксована тільки одна пожежа - у квартирі в Шевченківському районі столиці. Тобто інформація про пожежу на ринку не надходила і не зафіксована.

Крім того, Ігор Шевченко, власник розташованої на Житньому ринку крамниці, в якій ніби було підпалення, пояснив кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ, що ніякого підпалення не було. "Було замикання у холодильному обладнанні. Тобто пожежа сталася з технічних причин. Ніякого підпалення не було. А такі заяви можуть бути вигідні тільки моїм конкурентам", - зазначив він.

Нагадаємо, на минулому тижні представники незалежної профспілки орендарів "Захист праці" заявили, що будівлю Житнього ринку у Києві спробували підпалити з метою визнання її непридатною для торгівлі. За їхніми словами, пожежа виникла у крамниці з продажу риби і морепродуктів на першому поверсі будівлі, коли на ринку ще майже нікого не було.

"Тільки випадковість врятувала будівлю Житнього ринку від повного знищення внаслідок підпалення. Він може бути використаний столичною владою для визнання території непридатною для розташування на ній ринку і прийняття рішення про забудову земельної ділянки. Отже, сотні людей втратять свої робочі місця. Підпалення було вчинено о 5:00 30 січня 2010 року відразу ж після рішення Київради від 29 січня 2010 року про приватизацію Житнього ринку від 29 січня 2010 року", - зазначили у профспілці.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини