RU

"Єдиний центр" підтримує ідею звільнення Кільчицької

29.09.2009, 14:28

Київська міська організація "Єдиного центру" підтримує ідею звільнення першого заступника міського голови Ірени Кільчицької і начальника Головного управління охорони здоров'я Київської міськдержадміністрації (КМДА) Людмили Качурової з посад. Про це заявила голова міської організації партії Вікторія Ліснича, яку для ЛІГАБізнесІнформ процитували в її прес-службі.

На думку політика, необхідність зміни керівництва медичної сфери столиці на сьогодні очевидна.

Вона також наголосила, що лікарі масово виходять зі столичних медичних профспілок не з власної ініціативи, про що раніше заявила І.Кільчицька, а в результаті тиску з боку міської влади.

За словами В.Лісничої, ГУ охорони здоров'я міськадміністрації поставило собі за мету зробити профспілки підконтрольними, позбавивши їх фінансування.

"Принцип роботи Кільчицької і Качурової з медичними профспілками простий: або ви з нами, або ми позбавляємо вас первинної ланки - людей і їх відрахувань на функціонування профспілки. Тому КМДА невипадково констатує масовий вихід медиків з профспілок, оскільки відбувається це з їх благословення", - додала В.Ліснича.

Нагадаємо, раніше про необхідність звільнення І.Кільчицької заявляли у Блоці Кличка.

І.Кільчицька була призначена першим заступником мера Києва у грудні минулого року. Вона займається питаннями соціальної сфери, охорони здоров'я.

Ірена Кільчицька: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини