RU
04.10.2012, 13:04

Залякування курця: як будуть виглядати пачки сигарет (фото)

Залякування курця: як будуть виглядати пачки сигарет (фото)Залякування курця: як будуть виглядати пачки сигарет (фото)Залякування курця: як будуть виглядати пачки сигарет (фото)Залякування курця: як будуть виглядати пачки сигарет (фото)Залякування курця: як будуть виглядати пачки сигарет (фото)Залякування курця: як будуть виглядати пачки сигарет (фото)Залякування курця: як будуть виглядати пачки сигарет (фото)Залякування курця: як будуть виглядати пачки сигарет (фото)Залякування курця: як будуть виглядати пачки сигарет (фото)Залякування курця: як будуть виглядати пачки сигарет (фото)
Всі упаковки тютюнових виробів в Україні з сьогоднішнього дня повинні виготовлятися з фотоілюстраціями із зображеннями хвороб, викликаних курінням. 50% передньої частини пачки буде займати напис: "Куріння вбиває", а із зворотного боку на 50% розміститься графічне зображення з попереджувальним написом.

Всього буде використовуватися 10 варіантів графічних попереджень з відповідними коментарями. Очікується, що впровадження нововведення призведе в найближчі роки до скорочення рівня куріння до 5-7%. В даний час в Україні налічується близько 11 мільйонів курців.

Фото: ЛІГАБізнесІнформ
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне