RU

Зупинити старіння можливо, - вчені

19.08.2013, 14:14
Зупинити старіння можливо, - вчені - Фото
8-річна Геббі Вілльямс старіє дуже повільно
Восьмирічна американка Геббі Вілльямс має тіло новонародженої дитини. На думку лікарів, ця унікальна дівчинка з Монтани може підказати, як досягти безсмертя, пише 9 News.

Зараз дитина важить всього 5 кілограмів, носить одяг для 3-6-тимісячної і вимагає постійного нагляду. З народження вона майже не змінилася.

Розлад настільки рідкісний, що у нього навіть немає назви. За словами дослідника Річарда Ф. Уолкера, у дівчинки сповільнився процес розвитку, що дозволяє людині автоматично у міру дорослішання змінюватися, як і його органам. Цей процес передбачає поступовий перехід від однієї стадії до іншої, при цьому кожна попередня стадія "стирається".

Вчені сподіваються, що дослідження організму дівчинки дозволить зупинити даний механізм в той момент, коли людина стає дорослою. Вони хочуть виявити характерний ген, що відповідає за біологічне безсмертя і вікові хвороби.

"Якби ми могли ідентифікувати ген, а потім в юнацькому віці могли б зупинити інерцію розвитку, знайти функцію "відключення". Коли ви це зробите - ви біологічно безсмертні", - заявив Уолкер.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини