Зупинити старіння можливо, - вчені

19.08.2013, 14:14
Зупинити старіння можливо, - вчені - Фото
8-річна Геббі Вілльямс старіє дуже повільно

Вчені отримали шанс знайти ген біологічного безсмертя. Він допоможе зупиняти механізм старіння, коли людина ставатиме дорослою

Восьмирічна американка Геббі Вілльямс має тіло новонародженої дитини. На думку лікарів, ця унікальна дівчинка з Монтани може підказати, як досягти безсмертя, пише 9 News.

Зараз дитина важить всього 5 кілограмів, носить одяг для 3-6-тимісячної і вимагає постійного нагляду. З народження вона майже не змінилася.

Розлад настільки рідкісний, що у нього навіть немає назви. За словами дослідника Річарда Ф. Уолкера, у дівчинки сповільнився процес розвитку, що дозволяє людині автоматично у міру дорослішання змінюватися, як і його органам. Цей процес передбачає поступовий перехід від однієї стадії до іншої, при цьому кожна попередня стадія "стирається".

Вчені сподіваються, що дослідження організму дівчинки дозволить зупинити даний механізм в той момент, коли людина стає дорослою. Вони хочуть виявити характерний ген, що відповідає за біологічне безсмертя і вікові хвороби.

"Якби ми могли ідентифікувати ген, а потім в юнацькому віці могли б зупинити інерцію розвитку, знайти функцію "відключення". Коли ви це зробите - ви біологічно безсмертні", - заявив Уолкер.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Выборы в Беларуси"Уже народ, а не народишко!". Как выборы-2020 изменили Беларусь