RU

За підробку ліків будуть саджати у в'язницю на п'ять років

05.07.2012, 16:57
За підробку ліків будуть саджати у в'язницю на п'ять років - Фото
85fbc7708e34bf9a3013610f7c5627cd.jpg
За закон, що посилює покарання за фальсифікацію ліків, проголосували 266 карток народних депутатів.

Як повідомляє прес-служба парламенту, документ встановлює, що виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут фальсифікату карається позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років з конфіскацією фальсифікатів.

Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, караються тюремним ув'язненням на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією фальсифікату й майна. Дії, що спричинили смерть або інші тяжкі наслідки, або вчинені в особливо великих розмірах караються позбавленням волі на строк від восьми до десяти років або довічним ув'язненням з конфіскацією фальсифікату і майна.

Закон звільняє від кримінальної відповідальності осіб, які добровільно здали фальсифіковані ліки, що вказали джерела їх придбання, що допомагали в розкритті злочинів, якщо їхні дії не призвели до смертельних випадків і не загрожували життю і здоров'ю людей.

Нагадаємо, раніше президент України схвалив ратифіковану парламентом Конвенцію Ради Європи, що захищає права потерпілих від фальсифікованих ліків. Документом встановлюється кримінальна відповідальність за ряд злочинів, пов'язаних з підробкою медичної продукції.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини