RU

З'їдений гамбургер скорочує життя на 30 хвилин, - учений

09.01.2013, 15:05
З'їдений гамбургер скорочує життя на 30 хвилин, - учений - Фото
ca3875d50c7fdf159ed23b8fa0709c49.jpg
Професор Кембріджського університету (Велика Британія) Девід Шпігельхальтер ввів одиницю виміру мікрожиття, що дорівнює 30 хвилинам, підрахувавши, на скільки може скоротитися і збільшитися життя людини при вживанні шкідливих і корисних продуктів і веденні певного способу життя.

Як пише Clinical Education, згідно з підрахунками вченого, людина втрачає по 30 хвилин життя, коли: викурює дві сигарети, з'їдає порцію червоного м'яса, має 11 фунтів (5 кг) зайвої ваги, з'їдає один гамбургер, випиває 2-3 порції спиртного в день.

По одному мікрожиттю людина зберігає, якщо випиває одну порцію спиртного в день, по два мікрожиття отримує за 20 хвилин помірних вправ. Дві години життя (4 мікрожиття) додає щоденне вживання свіжих фруктів і зелені.

Також Шпігельхальтер вважає, що жінки, просто тому що вони представниці слабкої статі, щодня набувають по чотири мікрожиття в день. За словами професора, його оцінки приблизні і базуються на численних припущеннях. Разом з тим ідея "порівняльних абсолютних ризиків", про які попереджає вчений, може відкрити очі на швидкість, з якою людина проживає своє життя і старіє.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини