RU

Янукович відчитав Богатирьову і Азарова за повільність

27.02.2013, 11:11
Янукович відчитав Богатирьову і Азарова за повільність - Фото
Віктор Янукович, Микола Азаров
Президент Віктор Янукович розкритикував реалізацію медичної реформи в Україні. Відкриваючи в середу розширене засідання уряду, він заявив, що реформа проходить з великими труднощами і запізненнями, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"
Підзаконні акти приймаються Кабінетом міністрів і Міністерством охорони здоров'я з істотними запізненнями, регіони фактично не отримують з центру методологічної допомоги", - сказав глава держави.

Як приклад він навів закон про екстрену медичну допомогу, роботу з впровадження якого уряд почав тільки в останні дні перед його вступом в силу. "У результаті - нерозуміння медиками суті реформи і невдоволення громадян", - додав Янукович.

Нагадаємо, з літа 2012 року міністр охорони здоров'я
Раїса Богатирьова говорить про готовність впроваджувати реформу з урахуванням досвіду, отриманого в пілотних регіонах. Глава уряду Микола Азаров час від часу критикує проведення реформи, кажучи, що жителі регіонів не розуміють її суті і не відчувають здешевлення ліків. Скаржився Азаров і на ставлення Київради до медицини, мовляв, депутати блокують урядові ініціативи в сфері вирішення медичних проблем у столиці.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини