RU

Янукович схвалив закон про примусову ізоляцію туберкульозників

13.04.2012, 15:47
Янукович схвалив закон про примусову ізоляцію туберкульозників - Фото
Фото: прес-служба президента України
Президент України Віктор Янукович підписав закон "Про внесення змін до закону України "Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз" та інші законодавчі акти України". Про це повідомила прес-служба голови держави.

Документ передбачає залучення до виявлення хворих на туберкульоз медпрацівників усіх лікарень незалежно від форм власності. Також розширено контингент осіб, які підлягають відповідним профілактичним оглядам, поширена вимога щодо проведення подібних оглядів дітям віком до 18 років, заборонено відвідування навчальних закладів людям з активною формою туберкульозу.

Крім того, закон визначає необхідність ведення єдиного загальнодержавного реєстру хворих на туберкульоз. У статті 14 визначено процедуру обов'язкової ізоляції хворих за рішенням суду.

Нагадаємо, відповідний документ 22 березня схвалила Верховна Рада. Витрати на реалізацію закону орієнтовно оцінюють в 150 млн. грн. на рік. Для поліпшення матеріально-технічної бази протитуберкульозних медзакладів спочатку потрібно виділити близько 200 млн. грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини