RU

Янукович погрожує Богатирьовій покарати головне гальмо МОЗ

17.10.2012, 16:46
Янукович погрожує Богатирьовій покарати головне гальмо МОЗ - Фото
3d3357d99a381e579e5f4a6350f962e2.jpg
Президент України Віктор Янукович загрожує міністру охорони здоров'я Раїсі Богатирьовій після виборів розглянути на РНБО питання цін на ліки. Про це він заявив у своєму виступі на засіданні комітету економічних реформ, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Янукович зазначив, що надходить дуже багато нарікань з приводу цін на ліки. За його словами робота в даному напрямі ведеться не системно. А ініціативи, які були розпочаті два-три місяці тому пригальмувалися. "Я попереджаю, Раїса Василівна (Богатирьова - ред.), вас особисто. Як тільки закінчаться вибори, на Раді національної безпеки і оборони ми розглянемо всі під мікроскопом, що виконано, що не виконано. І якщо ми знайдемо виконавців, які загальмували ці процеси , вони будуть за це відповідати на чолі з вами", - сказав він.

Нагадаємо, перший етап пілотного проекту щодо зниження цін на ліки для гіпертоніків стартував 1 серпня. До цього часу представники фармацевтичного ринку зробили переоцінку вартості препаратів і привели ціни у відповідність з проектом, впровадженим постановою Кабінету міністрів від 25 квітня 2012 № 340 "Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою".

У деяких регіонах (Донецька, Луганська, Полтавської області, в АР Крим і в Запоріжжі) довелося знижувати ціни лише на 2-5 лікарських засобів з 234, зазначених у постанові, оскільки ціни на інші препарати були досить невисокими і раніше.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини