Янукович погрожує Богатирьовій покарати головне гальмо МОЗ

17.10.2012, 16:46
Янукович погрожує Богатирьовій покарати головне гальмо МОЗ - Фото
3d3357d99a381e579e5f4a6350f962e2.jpg

Президент пообіцяв міністру охорони здоров'я скликати засідання РНБО для пошуку того, хто гальмує питання зниження цін на ліки

Президент України Віктор Янукович загрожує міністру охорони здоров'я Раїсі Богатирьовій після виборів розглянути на РНБО питання цін на ліки. Про це він заявив у своєму виступі на засіданні комітету економічних реформ, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Янукович зазначив, що надходить дуже багато нарікань з приводу цін на ліки. За його словами робота в даному напрямі ведеться не системно. А ініціативи, які були розпочаті два-три місяці тому пригальмувалися. "Я попереджаю, Раїса Василівна (Богатирьова - ред.), вас особисто. Як тільки закінчаться вибори, на Раді національної безпеки і оборони ми розглянемо всі під мікроскопом, що виконано, що не виконано. І якщо ми знайдемо виконавців, які загальмували ці процеси , вони будуть за це відповідати на чолі з вами", - сказав він.

Нагадаємо, перший етап пілотного проекту щодо зниження цін на ліки для гіпертоніків стартував 1 серпня. До цього часу представники фармацевтичного ринку зробили переоцінку вартості препаратів і привели ціни у відповідність з проектом, впровадженим постановою Кабінету міністрів від 25 квітня 2012 № 340 "Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою".

У деяких регіонах (Донецька, Луганська, Полтавської області, в АР Крим і в Запоріжжі) довелося знижувати ціни лише на 2-5 лікарських засобів з 234, зазначених у постанові, оскільки ціни на інші препарати були досить невисокими і раніше.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєкт"Новий старт" після ковіду: Шлях Максима Гладченка, який мріє одягати національні збірні